листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех


3 известувања- АД Струмичко Поле 2019-01.01.-30.09.2019.xls

Објавено на: 29.10.2020 14:10:50
Документ БР.: DOC_12298-40/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.