листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите  01.01.2020-30.09.2020


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2020-30.09.2020.doc

Објавено на: 29.10.2020 14:10:50
Документ БР.: DOC_10191-634/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации