листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2020 година.


BU-ADING konsolidiran-01.01.-30.09.2020.xls

Објавено на: 29.10.2020 14:11:48
Документ БР.: DOC_12298-43/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.