листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Pocituvani, Ad Oranzerii - Hamzali Vi dostavuva Nerevidiran Bilans na uspeh za period od 01.01-30.09.2020. Vo Izvestajot  za dadeniot period ne se ostvareni znacani zgolemuvanja ili namaluvanja na dobivkata .


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy11.xls

Објавено на: 29.10.2020 14:15:23
Документ БР.: DOC_12298-46/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.