листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи објавува Витаминка АД Прилеп


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.09.2020-za berza.xlsx

Објавено на: 30.10.2020 08:46:03
Документ БР.: DOC_12298-56/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.