листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза за финансиски извештаи од Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-30.09.2020.docx

Објавено на: 30.10.2020 08:46:06
Документ БР.: DOC_10191-646/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации