листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација Димко Митрев а.д. увоз извоз Велес го објавува Образложението  за остварените резултати за период од 01.01. до 30.09.2020 година.


Obrazloz.30.09.20.pdf

Објавено на: 30.10.2020 09:46:12
Документ БР.: DOC_10191-650/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации