листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.09.2020 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-09.2020.pdf

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-652/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации