листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација доставуваме Неревидиран биланс на успех за периодот од 01,01до 30,09,2020


01.01-30.09.2020 Осигурување МАКЕДОНИЈА ад ВИГ.xlsx

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-63/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.