листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација доставуваме коментар кон Билансот на успех за периодот 01.01-30.09.2020


Други ценовно чуствителни информации 30.09.2020 .pdf

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-653/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации