листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 30,09,2020


VV Popova Kula AD 9 mesecen izveshtaj 30.09.2020.xls

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-64/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.