листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ објавува образложение на финасискиот резултат за период 01.01.-30.09/2020


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 01.01-30.09.2020 godina.docx

Објавено на: 30.10.2020 14:07:00
Документ БР.: DOC_10191-651/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации