листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација,го објавуваме следниот финансиски извештај:

 


Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2020.xls

Објавено на: 02.11.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_12298-84/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.