листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh za periodot 01.01.do 30.09.2020


1-1 DO 30.09-2020.xls

Објавено на: 02.11.2020 14:12:55
Документ БР.: DOC_12298-88/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.