листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2020


finan izv 30 09 2020 .xls

Објавено на: 02.11.2020 14:29:52
Документ БР.: DOC_12298-90/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.