листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон поединечните неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020 - 30.09.2020


Допис до МСЕ - поединечен СЕИ НЕТ- 02.11.2020.pdf

Објавено на: 02.11.2020 14:30:23
Документ БР.: DOC_10191-679/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации