листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01 01-30 09 2020


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01 01-30 09 2020.xlsx

Објавено на: 02.11.2020 14:29:15
Документ БР.: DOC_12298-89/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.