листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Карбо 01.01.-30.09


01-09 2020 IZVESTAJ.xlsx

Објавено на: 03.11.2020 14:05:54
Документ БР.: DOC_12298-104/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.