листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2020 


Објаснување кон финансиските извештаи 30.09.2020.docx

Објавено на: 03.11.2020 14:05:50
Документ БР.: DOC_10191-687/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации