листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување  Карбо Нова


BERZA IZVESTUVANJE.docx

Објавено на: 03.11.2020 14:06:18
Документ БР.: DOC_10191-689/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации