листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех од 01.01.2020 до 30.09.2020 за Силекс АД


01.01 - 30.09.2020 - Консолидирани извештаи.xls

Објавено на: 11.11.2020 14:13:54
Документ БР.: DOC_12298-113/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.