листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложенија за неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01,01,-30,09,2020


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2020 - консолидација.doc

Објавено на: 13.11.2020 14:11:53
Документ БР.: DOC_10191-698/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации