листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2020 


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 30.09.2020.docx

Објавено на: 16.11.2020 09:15:31
Документ БР.: DOC_10191-701/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации