листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Кратко образложение кон неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020 - 30.09.2020


Допис до МСЕ - консолидиран СЕИ НЕТ- 11.11.2020.pdf

Објавено на: 16.11.2020 15:41:18
Документ БР.: DOC_10191-702/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации