листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација;

Согласно глава 6 од правилата за котација, известуваме дека за лице за контакт со инвеститори се назначува Цвета Белчовска со телефон за контакт 071/239-370 и со елекронска пошта novastokovna@gmail.com


Odluka 1 10.12.2020.pdf

Објавено на: 10.12.2020 14:55:39
Документ БР.: DOC_10191-722/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации