листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Odluka za imenuvanje na lice za kontakt so investitori


Odluka za imenuvanje na lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 11.12.2020 09:38:01
Документ БР.: DOC_10191-724/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации