листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за потврдување на лицето одговорно за контакт со инвеститори


Одлука за потврдување на лицето одговорно за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 11.12.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-725/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации