листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одлука за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори


Ovlasteno lice za kontakt so investitori 11 12 2020.pdf

Објавено на: 11.12.2020 14:14:39
Документ БР.: DOC_10191-727/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации