листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори:

Виолета Петрушевска

Контакт тел: 02 3218 713

е-маил: violeta.petrusevska@granit.com.mk


5. Одлука - Назначување на контакт лице со инвеститори.pdf

Објавено на: 11.12.2020 15:22:01
Документ БР.: DOC_10191-728/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации