листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Првилата за котација ,известуваме за следната ценовна чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори :

Влатко Панов

Контакт телефон:070-324-797

емаил:panov_vlatko@yahoo.com


Одлука за овластено лице за контакт со инвеститори.jpg

Објавено на: 14.12.2020 14:27:28
Документ БР.: DOC_10191-730/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации