листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АДИНГ АД Скопје известува за лице задолжено за контакт со инвеститори.


ADING_Lice zadolzheno za kontakt so invesitori.pdf

Објавено на: 16.12.2020 09:27:53
Документ БР.: DOC_10191-731/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации