листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори


Лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 30.12.2020 09:30:47
Документ БР.: DOC_10191-751/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации