листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори: Виктор Стојчевски

Телефон: +389 2 310 40 07

e-mail: investorrelations@alkaloid.com.mk

 


Одлука за назначување на лице овластено за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 30.12.2020 14:30:51
Документ БР.: DOC_10191-753/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации