листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори Оливер Стојчевиќ тел. за контакт 075/396-838 маил адреса: ugotur.ad@hotmail.com

 


Doc1.pdf

Објавено на: 31.12.2020 10:18:32
Документ БР.: DOC_10191-756/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации