листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI, член 40, од Правилата за котација, Жито Лукс АД Скопје објавува календар на настани во 2021 година


Календар на настани 2021.pdf

Објавено на: 11.01.2021 14:10:11
Документ БР.: DOC_10191-9/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации