листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување на лицe овластено за контакт со инвеститори на Стопанска банка а.д. Битола


Одлука за назначување на лице овластено за контакт со инвеститори на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 11.01.2021 14:10:11
Документ БР.: DOC_10191-12/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации