листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                   Согласно член 40 став (5) од Правилнокот за котација го објавуваме следново:

                                                   - Календар на настани во 2021 година.


Календар на настани - образец.doc

Објавено на: 15.01.2021 14:19:19
Документ БР.: DOC_10191-24/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации