листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Календар на настани за 2021год објавува Витаминка АД Прилеп


Календар на настани - образец 2021.doc

Објавено на: 15.01.2021 15:00:43
Документ БР.: DOC_10191-27/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации