листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Овластено лице за контакт со инвеститори


Ovlasteno lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 28.01.2021 14:15:42
Документ БР.: DOC_10191-78/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации