листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 став (5) од Правилата за котација го објавуваме Календарот на настани за Македонски Телеком АД Скопје. 


Календар на настани_2021_МКТ_образец.pdf

Објавено на: 29.01.2021 15:25:44
Документ БР.: DOC_10191-103/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации