листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог ја доставуваме Одлуката за назначување лице за контакт со инвеститори донесена од Одборот на директори на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Одлука за назначување на лице за контакти со инвеститори.pdf

Објавено на: 01.02.2021 14:05:45
Документ БР.: DOC_10191-108/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации