листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2020 Makpromet


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.12.2020.xls

Објавено на: 17.02.2021 14:10:29
Документ БР.: DOC_26445-8/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.