листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - декември 2020 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Dec 2020_F4.pdf

Објавено на: 26.02.2021 09:53:22
Документ БР.: DOC_10191-172/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации