листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварени резултати на Технокомерц АД-Скопје 

За период 01.01.-31.12. 2020 година

 


Образложение за остварени резултати.pdf

Објавено на: 26.02.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-179/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации