листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 за Теал АД Тетово


01.01-31.12.2020 -Природа на трошоци.xls

Објавено на: 26.02.2021 14:05:52
Документ БР.: DOC_26445-31/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.