листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.-31.12.2020


izvestaj 31.12.2020.xls

Објавено на: 01.03.2021 08:55:25
Документ БР.: DOC_26445-54/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.