листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидирани финансиски извештаи за период од 01,01,2020 до 31,12,2020 година


12 Месечно известување за 2020 год. ГТЦ А.Д. Скопје.xls

Објавено на: 01.03.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_26445-63/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.