листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение кон финансискиот резултат за период од 01,01,2020 год. до 31,12,2020 година 


образложение на финансискиот резултат 01,01 до31, 12.2020 гад..doc

Објавено на: 01.03.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_10191-212/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации