листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлуки за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола 


Предлог одлука отповикување на членови на Одбор на директори.doc
Мислење по точка број 2 од Дневниот ред.doc

Објавено на: 03.03.2021 08:48:53
Документ БР.: DOC_13285-16/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери