листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluki.pdf
Replek AD - Posebni FI 31.12.2020.pdf
Replek AD - Konsolidirani FI 31.12.2020.pdf
Godisen izvestaj_Replek AD_2020.pdf

Објавено на: 09.03.2021 15:27:57
Документ БР.: DOC_13285-20/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери